ŻYCZENIA Z COLLEGE`U MAMPITASOA NA BOŻE NARODZENIE I NOWY ROK 2022

Drogi Ojcze
Drodzy Przyjaciele i Dobroczyńcy naszego College`u

Z radością posyłamy Wam serdeczne życzenia radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślnego Nowegoi Roku 2022. Aby łaska Boża, szczęście, radość i pokój były zawsze z Wami i wszystkimi Czcigodnymi Opiekunami naszych uczniów w College`u MAMPITASOA.
Proszę wybaczyć opóźnienie. Dopiero dzisiaj mogłam pójść do miasta, aby wysłać do Was ten e-mail. Z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku wysłałam do rodziców naszych uczniów kalendarz na rok 2022, który także posyłam w załączniku Szanownym Państwu i życzę miłego odbioru

Teresa
[dyrektor szkoły]

Bonjour Père
Bonjour nos Chers Amis et Bienfaiteurs de notre Collège

C'est avec Joie que je vous souhaite Joyeux Noël 2021 et Bone année 2022 que la grâce de Dieu, le bonheur, la joie et la paix soient toujours avec vous et tous les parrains des élèves du Collège MAMPITASOA. Veuillez m'excuser pour le retard c'est aujourd'hui que je suis en ville pour pouvoir envoyer ce mail.J'ai profité les fêtes de Noël et le nouvel an avec les parents d'élèves et j'ai leur partagé le calendrier que vous voyez en pièce jointe
Je vous souhaite bonne reception

Madame Thérèse
[directrice du college]