PODZIĘKOWANIE BERTHY NG’ONA ZA POMOC PODCZAS JEJ EDUKACJI

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP
Chikuni, Zambia, 1 stycznia 2022

Czcigodni Państwo!
Na wstępnie serdecznie Czcigodnych Państwa pozdrawiam, szczęść Boże. I niech mi będzie wolno
zapytać, jak się Państwo mają, jak szanowne zdrówko.
Piszę do Państwa tych parę słów przede wszystkim, aby podziękować za pomoc, którą przez pewien czas od Państwa otrzymywałam, wsparcie modlitewne i materialne. Pomoc ta była bardzo cenna, bo wspierała mnie bardzo na drodze mojej edukacji. Państwo byli dla mnie prawdziwym błogosławieństwem, choć ukrytym, bez którego moje pragnienia nie mogłyby się zrealizować. Bardzo doceniam wszystko, co dla mnie Państwo uczynili, szczególnie w tych ostatnich latach. Materialne wspieranie mnie w edukacji, właśnie mnie, wśród tylu innych rówieśników, którzy takiej możliwości nie otrzymali, było dla mnie wielkim wyróżnieniem. Czuję się dzisiaj bardzo uprzywilejowana. Dlatego tym bardziej chcę Czcigodnym Państwu za wszystko podziękować.
Mam przyjemność również poinformować Państwa, że w listopadzie ubiegłego roku (2021) ukończyłam kurs pielęgniarski i czekam obecnie na wyniki egzaminu.
Naprawdę cenię sobie to, co Państwo dla mnie zrobili, aby uczynić moje życie lepszym. Niech Bóg Państwu błogosławi. Życzę Państwu owocnego Nowego Roku. Niech będzie to rok radości, pokoju, miłości, sukcesu i Bożego błogosławieństwa w pracy i życiu osobistym.
Z wyrazami szacunku i modlitwą
wdzięczna

Bertha Ng’ona