LISTY DZIECI Z MADAGASKARU 2013

IMG_3156
Sobota, 16 lutego 2013
Drodzy Dobroczyńcy,
Bardzo Wam dziękuję, za pomoc, jaką mnie obdarzacie. Niech dobry Bóg wynagradza Wam za wszystko, co dobrego dla nas robicie
Wasza Tafita
IMG_3155
Sobota, 16 lutego 2013
Dla wszystkich Dobroczyńców,
Otrzymałam od drogich Państwa pomoc, jaką przekazaliście za pośrednictwem ojca Józefa Pawłowskiego. Dziękuję Wam bardzo za Waszą dobroć i życzliwość. Niech Bóg wynagrodzi Wam za tę pomoc, której mi udzielacie. Modlę się o to, aby Was zawsze miał w swojej opiece i zawsze Wam pomagał.
Pamiętająca o Was
Sylvie Tatiana
IMG_3159
Fianarantsoa, 16.02.13
Drodzy nasi Dobroczyńcy,
Z radością piszę do Was i Was serdecznie pozdrawiam.
Ja mam się dobrze i jestem zdrowa.
Bardzo serdecznie Wam dziękuję za pomoc, którą od was otrzymałam. Dzięki waszej pomocy będę mogła kontynuować moją naukę w szkole. Niech Pan Bóg za tę Waszą pomoc, za dobre serce dla mnie Wam wynagrodzi. O to właśnie się za Wami modlę.
Niech Bóg wynagrodzi Wam za wszystko i modlę się za Was wszystkich.
Andriampanantenana Hortensia Sophie
IMG_3158
Fianarantsoa, 16.02.2013

Drodzy wszyscy nasi Dobroczyńcy,
cieszę się, że mogę do Was napisać. Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i zapewniam, że jestem zdrowy. Dziękuję Wam bardzo – drodzy nasi Opiekunowi – za pomoc, jaką mi okazujecie. Dzięki niej mogę spokojnie uczęszczać do szkoły, aby się uczyć. Jest to dla mnie bardzo wielka pomoc, bo bez niej nie mógłbym dalej chodzić do szkoły, bo kto by za nią zapłacił.
Wdzięczny za Waszą pomoc mówię Wam do widzenia i zapewniam, że będę się za Was modlił.
Wasz wdzięczny
Andrianantenaina Hajatiana Nomenjanahary

IMG_3157
Fianarantsoa, 16.02.2013
Drodzy Dobroczyńcy,
Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie. Cieszę się, że mogę do Was napisać. Pragnę Wam powiedzieć, że jestem zdrowy i mam się dobrze. Mam się dobrze, to znaczy także, że mogę chodzić do szkoły i się uczyć. Zdobywać wiedzę dzięki Waszej materialnej pomocy. Za tę pomoc, jaką mi okazujecie, bardzo Wam dziękuję. Niech Pan Bóg Wam to wszystko stokrotnie wynagrodzi.
Modlę się często za Was.
Wasz
Andrianainarivo Tolonjanahary z Fianarantsoa