PROŚBA O POMOC

Drogi Ojcze, dzień dobry!

Wysyłam Ojcu kilka zdjęć, które pokazują rzeczywistość, w jakiej żyją nasi uczniowie i ich rodzice. Większość naszych uczniów pochodzi z buszu. Nie mieszkają ze swoimi rodzicami, lecz na stancjach. Ponieważ chcą się uczyć, w pobliżu liceum wynajmują sobie jakiś „kącik” na mieszkanie. Ze względu na ubóstwo rodziców wielu uczniów nie jest w stanie ukończyć szkoły. Nie mają pieniędzy na opłacenie czesnego w szkołach prywatnych.

W szkole państwowej natomiast jest bardzo niski poziom nauczania, który nie daje możliwości dalszej edukacji. Dlatego jeszcze raz proszę o pomoc dla naszych dzieci i naszej szkoły, aby mogła dalej normalnie funkcjonować. Mam nadzieję, że Ojciec opublikuje naszą prośbę i opowie o całej naszej sytuacji. Bardzo Ojcu dziękuję. Do widzenia. Szczęść Boże! Z braterskim pozdrowieniem

o. Joël Parfait,