PODZIĘKOWANIA Z LICEUM ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU W FIANARANTSOA DLA KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH W STAREJ WSI.

Drodzy Dobroczyńcy

Bardzo Wam dziękujemy za wsparcie. Bardzo nam pomogliście. Niech Bóg Wszechmogący Wam pobłogosławi. Teraz nasi rodzice już nie muszą się martwić o jedzenie dla nas, swoich dzieci. Już nie jesteśmy głodni, ale pełni radości i energii. Dzieci, które przychodzą z daleka do szkoły, nie muszą chodzić do domu na obiad, a następnie wracać do szkoły na popołudniowe lekcje, na które najczęściej się spóźniały. Ten problem zniknął, ponieważ mamy teraz w szkole stołówkę, z której dzieci mogą korzystać. Posiłki są bardzo dobre.

Dlatego w imieniu wszystkich uczniów dziękujemy Wam serdecznie za Waszą dobroć i pomoc, której nam udzieliliście.

Ranjha, klasa I LO

Drodzy Darczyńcy

Cieszymy się ogromnie i dziękujemy za pieniądze, które otrzymaliśmy na dofinansowanie naszej szkolnej stołówki. Następnie za to, że kiedy poprosiliśmy o pomoc, nie zawahaliście się nam jej udzielić. Dziękujemy za to, że wybraliście właśnie naszą szkołę. Dużo dzieci mieszka daleko od szkoły. Dziękujemy także w imieniu tych, którzy mogą otrzymywać posiłki w szkolnej stołówce, ponieważ są bardzo ubodzy. Jest coraz więcej ludzi, dla których nie wystarcza żywności.

Więc niech Pan Bóg da Wam dużo pieniędzy i Wam błogosławi.

Anastasie, klasa I LO

Drodzy Dobroczyńcy

Z radością piszemy do Was ten list, aby Wam podziękować za wsparcie dla naszej szkolnej stołówki. Została ona dobrze przygotowana i otrzymujemy w niej smaczne posiłki. Bez Waszej pomocy wielu uczniów miałoby problemy. Za tę pomoc, której nam udzieliliście, serdecznie Wam dziękujemy. Niech Bóg Was strzeże i Wam błogosławi. Życzymy Wam dobrego zdrowia i dużo sił. Wszyscy uczniowie wraz z rodzicami są dzięki Wam szczęśliwi. Wszystkich Was pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego

Tatiana, klasa I LO

Pokój, radość, braterstwo, sukces!

Drodzy Darczyńcy

W imieniu wszystkich uczniów dziękujemy Wam za Waszą uprzejmą pomoc. Cieszymy się ogromnie z tego wsparcia dla naszej stołówki szkolnej. Dziękujemy Wam z całego serca, pełni miłości. Posiłki w stołówce są obfite. Uchroniliście nas od biedy. Nasi rodzice są także bardzo zadowoleni. Wszyscy uczniowie są tak samo dobrze traktowani, są radośni i zadowoleni. Podarowaliście nam dużo, z czego bardzo się cieszymy.

Mówimy Wam ponownie: „Dziękujemy za Waszą dobroć”. Bóg Wam wynagrodzi wszystko, co dla nas zrobiliście. Tylko On sam napełni Wasze serca nadzieją isiłą za dobro, które czynicie. Dziękujemy!

Fabienne, Rosina klasa I LO