LISTY DZIECI DO ICH OPIEKUNÓW ADOPCJI SERCA

Fianarantsoa, Wielkanoc 2019

Drodzy nasi Opiekunowie!
Z wielką radością pozdrawiamy Was, my, niżej podpisane Wasze dzieci, i życzymy Wam wesołych Świąt Narodzenia Pana Jezusa. Aby nowo narodzony Pan Jezus wszystkim Wam błogosławił w życiu i w pracy, dodawał dużo sił do czynienia dobra i pomagania innym ludziom potrzebującym, a szczególnie dzieciom takim jak my. Bo dzięki Waszej pomocy możemy chodzić do szkoły i się uczyć. Ufamy, że z Waszą pomocą materialną, której nam udzielacie, uda nam się nauczyć wielu potrzebnych w życiu rzeczy. I kiedyś, dzięki temu, będziemy mieli dobrą pracę i będziemy zarabiać pieniądze, aby nie żyć już więcej w tej okropnej biedzie.
Życzymy Wam szczęśliwego Nowego Roku 2020, pomyślnego, pełnego radości oraz dużo wszystkiego, co dobre i pożyteczne.

Życzymy tutaj podpisani:
Andriamanantena Lucas Jean Marcel
Lantoniaina Leontina Marcelle Rinah
Nambinintsoa Solange Feliste
Velonjanahary Sololalao Marceline
Tanisoa Nomenjanahary Philibert
Rahantanirina Marie Georgine
Randrianantoavina Jean Tsilavina
Randrianjafy Jean Tsiferana
Rafeno Arisoa Marie Olga
Razafimaharo Dolicien
Hasimandimby Lovasoa
Voavison Rovaniaina
Randriamanpiandra Tafitasoa Takiniaina Kristiana
Hasimaharo Rovanananjara Edvise

Bardzo dziękujemy za opiekę nad nami oraz za dotychczasowe wsparcie materialne, jakiego nam udzielacie. Niech Dobry Bóg za to wszystko hojnie Wam wynagrodzi i niech Was wszystkich prowadzi na drodze Waszego życia.

Wesołych Świąt my, Wasze dzieci, Wam życzymy!

Fianarantsoa, Wielkanoc 2019

Drodzy nasi Opiekunowie i Ofiarodawcy!
Dzień dobry

Mamy nadzieję, że wszyscy Państwo cieszycie się dobrym zdrowiem. U nas w rodzinach, Bogu dzięki, wszyscy jesteśmy zdrowi.
Serdecznie Wam, drodzy nasi Opiekunowie, dziękujemy za pomoc, jaką nam tak wspaniałomyślnie i hojnie okazujecie. Jednocześnie bardzo prosimy o dalszą pomoc, bo cóż moglibyśmy począć bez Was, bez Waszego dobrego serca. Nie moglibyśmy się uczyć, bo szkoła jest droga i któżby nam ją opłacił, byśmy mogli, uczęszczając do niej, zdobywać tak bardzo potrzebną wiedzę.
Nie wiemy, jak moglibyśmy wyrazić Wam za to naszą wdzięczność. Jedyną rzeczą, którą możemy Wam się odwdzięczyć, jest nasza modlitwa. Modlimy się więc za Was, prosząc Dobrego Boga, aby zechciał Wam – Kochani nasi Opiekunowie – błogosławić i pomagać w Waszym życiu.

 

 

 

To tyle chcielibyśmy Wam dzisiaj powiedzieć. A ponieważ mamy jeszcze okres wielkanocny, życzymy Wam radosnego czasu paschalnego i do następnego razu.
Jeszcze raz dziękujemy z głębi naszego serca. Niech Bóg Wam błogosławi, Wam oraz Waszym rodzinom. Tego Wam życzą poniżej podpisani:

Andriampanantenana Heriniaina Hortencia Sophie
Andriamanarivo Jean Jacquis Roddy
Ravolomanantsoa Sonya Gabriella Romea
Toavinandrianina Romeo Ihonny
Ramanganirina Avotririaina Cecile
Ramangatsiferana Jambatsiniaina Justine
Ramiandrisoa Bienvenue Fréderic
Niriniaina Hajatiana Olive
Ravolatsinana Mamia