PODZIĘKOWANIA OD UCZNIÓW Z LICEUM ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU W FIANARANTSOA ZA WSPARCIE DLA STOŁÓWKI SZKOLNEJ

Drodzy Dobroczyńcy
Cieszymy się bardzo, że mamy szkolną stołówkę i już nie musimy wracać daleko do domu na obiad. Bardzo zatem Wam dziękujemy za to finansowe wsparcie. Nie wiemy, jak Wam za to dziękować. Niech Bóg udzieli Wam swojego błogosławieństwa. Niech Pan Was strzeże za to wszystko, co dla nas zrobiliście.
Dziękujemy bardzo, drodzy Dobroczyńcy, i niech Bóg Wam błogosławi!
Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy!

Patricia, klasa I LO

Liceum św. Franciszka z Asyżu
Drodzy Dobroczyńcy
Bardzo dziękujemy za życzliwe zwrócenie na nas uwagi. Jesteśmy zachwyceni z powodu pomocy, którą wyświadczyliście naszej stołówce. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, bo jak to się mówi: „w zdrowym ciele zdrowy duch” – i to właśnie dodaje nam sił.
Niech Bóg Wszechmogący obdarza Was wszystkim, co jest Wam potrzebne do dobrego działania.

Franck, klasa I LO
Florence, klasa I LO

Drodzy Dobroczyńcy
Dzięki Waszemu hojnemu datkowi nasza szkolna stołówka zaczęła dobrze funkcjonować. I Wasza pomoc przyczyniła się do dobrych wyników w nauce wielu uczniów. Mamy zaszczyt wyrazić Wam ogromną wdzięczność naszej szkoły za Waszą hojność. Wraz z serdecznym i gorącym podziękowaniem prosimy przyjąć, Drodzy Darczyńcy, nasze najlepsze pozdrowienia. Pokój, Radość, Braterstwo.

Angela, klasa I LO

Drodzy Dobroczyńcy
Pozdrawiamy Was serdecznie i dziękujemy za naszą stołówkę szkolną, którą dla nas wyposażyliście. Już nie musimy wracać daleko do domu na południowy posiłek. Nasza stołówka jest przestronna, kolorowo udekorowana. Modlimy się każdego dnia w Waszej intencji, aby Bóg obdarzył Was dobrym zdrowiem i wspomagał Was w każdej dobrej rzeczy, którą czynicie. Nie przestajemy pozostawać wdzięczni za to, co zrobiliście dla nas. Niech Bóg Wam błogosławi. Bardzo dziękujemy!

Eliane, klasa I LO

Pokój Wam!
Drodzy Dobroczyńcy naszej stołówki,
dziękujemy Wam za finansowe wsparcie naszej stołówki. Modlimy się za Was, niech Bóg Wam błogosławi. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nam pomogliście. Odczuwamy to, że kochacie dzieci. Piszemy ten list do Was, aby Wam powiedzieć, jak jesteśmy Wam wdzięczni, i poprosić Was o dalsze nam pomaganie.
Bardzo dziękujemy.
Z wyrazami braterstwa

Ymelda, klasa I LO

Drodzy Dobroczyńcy
W imieniu całej naszej szkoły dziękujemy Wam za wszystko, co dla nas zrobiliście, przede wszystkim dla naszej stołówki. Widzimy, że dzięki Wam nie jesteśmy sami. Cieszymy się i jesteśmy usatysfakcjonowani z powodu Waszej dobrej akcji. Bóg, do którego należy wszelkie dobro, pobłogosławi Wam w życiu i w pracy.
Bardzo dziękujemy.
Aina, klasa I LO

Narindra Clarck RH, klasa I LO

Drodzy Dobroczyńcy
Pomogliście nam dzięki szkolnej stołówce, więc zasyłamy Wam gorące podziękowania i chcemy Wam równocześnie powiedzieć, że modlimy się za Was, aby Dobry Bóg dodawał Wam dobrej energii i siły, abyście mogli nadal wspomagać tych, którzy tej pomocy potrzebują.
Dziękując jeszcze raz za wszystko, prosimy Was, Drodzy Dobroczyńcy, abyście zechcieli przyjąć nasze wyrazy szacunku.

Benoit Olivier, klasa I LO