LISTY NA BOŻE NARODZENIE 2015

list9

Drogi Przyjacielu,
bardzo się cieszę, że mogę do Ciebie napisać ten krótki liścik. Życzę Tobie dobrego i szczęśliwego roku oraz Świąt Bożego Narodzenia 2015.
Z radością chcę Ci opowiedzieć o mojej sytuacji na Madagaskarze. U nas jest bardzo gorąco przed deszczem, szczególnie w styczniu i lutym z bardzo ospałym cyklonem [cyklon u niektórych powoduje ospałość, depresję i ogólne osłabienie – przyp. red.].
Do szkoły idę codzienne 2 km. Ale odważnie i z nadzieją udaje mi się pokonać te przeszkody dzięki Twojej pomocy.
Mam nadzieję na Twoją dalszą pomoc i bardzo dziękuję za to, co do tej pory dla mnie robisz.
Bardzo dziękuję!
Felicia nigdy o Tobie nie zapomni.
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Felicia

list 7

Drodzy Dobroczyńcy
Bardzo Wam dziękuję za pomoc i za pieniądze.
Jestem już w klasie siódmej (tj. w drugiej gimnazjum). Teraz Pan Bóg mi mówi, że powinienem
zwiększyć wysiłki i pracować solidniej w roku 2015. Ze średnią ocen 10,79 na 34 uczniów w klasie zająłem 21. miejsce. Ale teraz obiecałem Panu Bogu, że poprawię moje wyniki w nauce.
Moja mama przechodzi teraz trudny czas, ponieważ nasz tato nie jest już z nami. Ale Pan Bóg jest zawsze z nami, aby dodawać nam odwagi i nas żywić, gdy przychodzą trudne problemy.
Pragnę jeszcze raz Wam podziękować i życzyć, aby Bóg był zawsze z Wami, niezależnie od problemów, których przyjdzie nam doświadczyć.
Serdecznie Was pozdrawiam

Wasz Fifaliana

list 6

Moi Drodzy Dobroczyńcy,
dzień dobry,
z całego serca Wam dziękuję, ponieważ otrzymałam pieniądze, które przysłaliście dla mnie. Dlatego mogę dalej chodzić do szkoły i się uczyć.
Przy tej okazji chcę również złożyć Wam życzenia radosnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku. Aby Dzieciątko Jezus udzielało Wam w czasie tego (nadchodzącego) roku radości i pokoju. I życzę Wam także w tym Nowym Roku dużo łask i miłości. Proszę jeszcze o dalszą Waszą pomoc.
Bardzo dziękuję.
Pamiętam o Was w mojej modlitwie

Satianah

list 5

Drodzy Dobroczyńcy,
mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku. Ja także mam się dobrze. Jeśli chodzi o moją szkołę, nauka – jak dotąd – idzie mi dobrze.
Bardzo serdecznie Wam dziękuję za wszystko. Niech Pan Jezus, który jest bogaty w łaskę, da Wam nagrodę. Z mojej strony nie mam Wam co dać za to wszystko, co dla mnie robicie. Mogę Wam ofiarować tylko moje wysiłki w nauce i modlitwę.
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a także Nowy Rok. Zatem już teraz życzę Wam radosnych Świąt Bożego Narodzenia i dobrego Nowego Roku
Do następnego razu

Maria Georgette Bakoliniaina.

list 4

Drodzy Dobroczyńcy,

dzień dobry!
Cieszę się, że mogę do Was napisać, Drodzy Dobroczyńcy, z okazji Bożego Narodzenia 2015 i Nowego Roku 2015. Chcę Wam życzyć wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku. A przede wszystkim chcę Wam podziękować za to, co dla mnie robicie, tj. za Waszą pomoc, bym mogła chodzić do szkoły. Staram się pilnie uczyć i miałam średnią ocen z pierwszego trymestru
9,40, co dało mi 13. miejsce na 49 uczniów w klasie. Obecnie jednak staram się jeszcze bardziej, by poprawić moje wyniki, przede wszystkim z języka francuskiego i angielskiego.
Bardzo dziękuję, że zechcieliście przeczytać mój liścik
Maria z collège’u St. Paul Sandrahy

Maria

Florentine

Miandrivazo, Boże Narodzenie 2015

Dla moich Drogich Dobroczyńców.

Pragnę przekazać Wam w tym liście moje serdeczne pozdrowienia i życzenia dobrego zdrowia.
Ja mam się dobrze. Czy słychać u mnie coś nowego? Nic specjalnego, poza tym, że przeżyliśmy atak szarańczy i brakuje nam deszczu.
Kieruję do Was, Drodzy Darczyńcy, serdeczne podziękowanie za pomoc, jaką mi okazaliście, płacąc za moją naukę w szkole. Niech Bóg Wam błogosławi.
Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wesołych Świąt i radosnego zakończenia starego i przywitania Nowego Roku.

Do widzenia!

Wasza Florentina

list8

Drodzy Przyjaciele,
cieszę się, że mogę Wam napisać mój krótki liścik. Życzę Wam dobrego i szczęśliwego Nowego Roku, a także świąt Bożego Narodzenia 2015.
Mam nadzieję, że jesteście zdrowi i wszystko bardzo dobrze się Wam układa.
Strasznie dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiliście aż do tej pory…
Niech Bóg Wszechmogący obdarzy Was swoją siłą i da nam wszystkim swoją pomoc i łaskę.
Bardzo dziękuję

Anelcah