BOŻE NARODZENIE 2016

Fianarantsoa, 06.11.2016
 
Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój ludziom dobrej woli (Łk 2, 14-15)
 

Drodzy Opiekunowie naszych dzieci, z wielką radością piszę do Was w imieniu własnym oraz w imieniu wszystkich naszych podopiecznych.
Mam nadzieję, że wszystko pomyślnie się Wam układa. U nas tu, na Madagaskarze, dzięki Bogu wszystko jak na razie dobrze. Chwalę dobrego Boga i dziękuję Mu za wszelkie dobrodziejstwa, którymi raczy Was obdarzać i którymi obdarza też biedne dzieci dzięki Waszej opiece. Chcę w tym miejscu bardzo serdecznie podziękować Wam wszystkim, drodzy Darczyńcy i Opiekunowie ubogich dzieci, za Waszą dla nich hojność i oddanie. Dzięki Waszemu materialnemu wsparciu dzieci te mogą chodzić do szkoły, mają co jeść, mogą się bawić jak wszystkie inne dzieci.
Nasi podopieczni i ja sama nie mamy niczego innego, aby się Wam odwdzięczyć za Waszą hojność, tylko modlitwę. Obiecujemy więc, że ciągle będziemy się za Was modlić, aby Pan Jezus napełniał Was swoim błogosławieństwem i potrzebnymi Wam łaskami przez wszystkie dni Waszego życia.
Wszystkie dzieci, Wasi podopieczni, i ja życzymy Wam radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślnego Nowego Roku 2017. Niech nowo narodzone Dziecię złożone w betlejemskim żłóbku obdarzy Was pokojem, radością i miłością.
Tego Wam życzymy i pozdrawiamy Was serdecznie z Madagaskaru. Ściskamy Was wszystkich bardzo mocno

Wasza Siostra Claudine Rasoanjanahary
i wszystkie nasze dzieci