LIST EMMY, UCZENNICY LICEUM ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU

Fianarantsoa, 19 grudnia 2018

Kochana Nikolo
Dzień dobry!

Jestem jedną z uczennic Liceum św. Franciszka z Asyżu w Fianarantsoa na Madagaskarze. Nazywam się Emma Baselysse [czyt. Bazelis] i jestem uczennicą klasy ósmej. Codziennie od poniedziałku do piątku jadam śniadanie w naszej szkolnej stołówce.
Ojciec Parfait [czyt. Parfé], dyrektor naszej szkoły, powiedział nam, że zaoszczędziłaś pieniążki, aby nam pomóc. Bardzo ucieszyliśmy się tą wiadomością i bardzo Tobie, Nikolo, dziękujemy za Twoją dla nas życzliwość. Nasze koleżanki i koledzy mogą dzięki Tobie też otrzymywać śniadanie w szkole, co nam pomaga w kontynuowaniu nauki.
Ponieważ kończy się rok, życzę Ci, Nikolo, wszystkiego najlepszego, radosnych świąt dla całej Twojej rodziny. Radosnych świąt Bożego Narodzenia 2018 oraz szczęśliwego Nowego Roku 2019

Emma Baselysse
z liceum św. Franciszka z Asyżu